[]

kedi maması kokan çanta

bana hediye gelen, 20-30 litrelik çok güzel bir sırt çantam var (deri değil). birkaç ay önce ıslak, ezilmiş kedi maması olan bi yere koydum ve hala kedi maması kokuyor (alt-dış kısmı). geçen gün sabunlu bezle sildim, sıcak suyla duruladım, bunu 4-5 kere yaptım, sadece biraz faydası oldu.

dün bi kuru temizlemeyi aradım, ustayla görüştüm, "kuru temizlemeyle o koku geçmez, sildiğiniz suya şunları şunları koyun, koku geçer ama muhtemelen bi süre sonra tekrar çıkar, çamaşır makinesi tek çözüm" dedi.

yani açıkçası çantamı çamaşır makinesine atarsam ve çantamın içi-dışı dökülmeye başlarsa çok üzüleceğim ve de yeni çanta almam gerekecek.

konu belli zaten, spesifik bir soru sormayacağım. yardımınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

 
karbonat at iki gün beklet


  • kablelvuku  (26.11.19 17:43:27) 
ç.suyuna yatır.


  • ya ben lan neyse  (26.11.19 19:22:33) 
Karbonatla beklet


  • Topalordek  (26.11.19 21:07:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.