İşsizim ve dişimi yaptırmam gerekiyor

İnanılmaz ağrı var iki dişin arasinda. Benim merak ettiğim işsiz ve GSS borcu olan birisi devlette dişini yaptırmak istediğinde bu kanal dolgu ücreti ödüyor mü oduyorsa ne kadar

Onlar bir yana, devlette kullanılan malzemeyle özelde kullanılan malzemenin kalitesi aynı olmadığı için, ve diş önemli olduğu için, bence bir yolunu bulup özele gidin. Akıl vereceğine para ver gibi oldu ama, devlette diş yaptırıp memnun kalanı pek duymadım.

  • el conquerador  (26.11.19 15:26:49)
Geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla önce borcunu ödemen gerek.

  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (26.11.19 15:39:57)
Ben hep devlette yaptirdim ama sehir fark eder elbet.

  • geçerkenugradım  (26.11.19 15:57:08)
Mümkünse üniversite hastanesine gidin

  • mirty  (26.11.19 16:13:09)
Acil var mı bilmem ama varsa gir. Yoksa hesabını söyle atiyim bir şeyler

  • opitseri  (26.11.19 16:14:27)
hangi şehir ona göre

  • Big bada bum bum  (26.11.19 17:10:25)
İstanbul

  • iamx  (26.11.19 17:20:14)
Yıl sonuna kadar GSS borcu olanlar sağlık hizmeti alabiliyor. www.cnnturk.com

Okmeydanı Diş Hastanesi ya da Sait Çiftçi'ye gidebilirsiniz. Bir sorun yaşamazsınız, temiz iş yapıyorlar. Bekledikçe kötüleşiyor diş olayı, kaçış yok, sonra daha fazla ve para ödemeyle sonuçlanıyor. Mutlaka hemen gidin. Geçmiş olsun.
  • kaset  (26.11.19 17:29:40)
Az önce sormak için Üsküdar semt polikliniği ne gittim ve yaptırmadan önce sordum maalesef ücret çıkıyor bunun üzerine zaten özele yönlendirdiler aynı fiyata geleceği için. İlginiz için teşekkürler

  • iamx  (26.11.19 17:32:08)
okmeydanı ağız ve diş hastanesi'ne gitmen gerekiyor.

ben 3 sene önce 2 dolgu, 2 kanal yaptırdım, henüz bir sorun çıkarmadı, çok memnunum. boş yere özele para vermeyin.
  • ahm1  (26.11.19 17:35:58)
kaset+1

gidebilirisn yıl sonuna kadar
  • faik abi  (27.11.19 00:35:35)
Siz bilirsiniz ama en fazla 50 tl agri kesici ucreti cikar. Devlette yaptirin.

  • kaset  (27.11.19 17:07:28)