[]

uyumamak için napmalı

gece 3te yola çıkıyorum
sabah 6 uçağım var, antep'e gidip oradan arabayla urfa'ya araba kullanacağım
genelde uykusuzluğa çok katlanamam
uçakta mutlaka sızarım ama sabah ayılmak için ne tavsiye edersiniz?
redbull etkili olur mu? hiç içmedim ömrümde ama denemeye değer mi dersiniz?

 
Redbull'un fayda edeceğini sanmıyorum. Çok sert bi kahveyi uçağa binmeden iç. Uçakta da içersin. Elma yemenin de faydası olur. Araba kullanırken uyuyacak gibi olursan kenara çek 15-20 dakika uyu. 2 saat kadar dinç tutar bu seni.


  • himmet dayi  (26.11.19 14:26:59) 
Elma :)


  • janderzel zartanyan  (26.11.19 14:41:32) 
ucakta uyuma planiniz varsa, ki bence olmali, oncesinde kahve icmeyin. inince bir cay, kahve icin, sekerli bir seyler yiyin. iyi gelir. hemen yola cikmayin kendinize biraz zaman verin mutlaka.


  • 65 derece  (26.11.19 19:41:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.