[]

Kullanmadigimiz tuvaletten koku geliyor. Nasil keseriz?

Kapisi da surekli kapali ama ondan dolayi icerde koku yogunlasiyor ve odalara kadar geliyor. Oda kokusu pek fayda etmedi. Su kapakli tuvalet kapaklari var ama onun da bir ise yarayacagini sanmam cunku tam kapatmiyor.

Ne onerirsiniz?


 
Alaturka ise kapak işe yarar. Apartman ise havalandırmanın çıkışına şu çatıda dönen hava çekme dalgalarından takın apartman için. Ayrıca rüzgar kaynaklı muhtelif zamanlarda koku yapıyor olabilir belki. Bir de tuvalet borusu sanırım alttan u şeklinde olmalı koku olmaması için.


  • prole  (25.11.19 22:02:38) 
Başlıkta "kullanmadığımız" demişsin. Tuvalet kapağı alıp içine gazete sıkıştır iyice. Sonra da streç film ile kapla ve tıka.


  • prole  (25.11.19 22:04:39) 
kullanmadiginiz icin kokuyor zaten. arada su dökmeniz lazim. su aslinda bir bariyer olusturuyor ana boru ile. o su bariyeri kalktigi icin geliyor koku.

En sevdigim cümle, "cok normal bunun olmasi".

arada su dökeceksiniz yani. camasir suyu dökün arada bir ek olarak.
  • duygusuzromantik  (25.11.19 22:11:16) 
Su dokulmedigi icin kokuyor muhtemelen. Biz de bunu gecen sene yasamistik guzelce o tuveleti temizleyip arada su dokunce koku kesilmişti.


  • hindistan cevizi  (25.11.19 22:49:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.