[]

tavuk kalamar

bol yağda kızartmak dışında nasıl pişirilir? tavada az yağla kızartsam olur mu?
 
soruna cevap degil ama, kumes hayvanlarina alerjigim ve ilgisizim o yuzden sormak istedim kusura bakma
tavuk kalamar nedir?

  • try again fail again fail better  (25.11.19 18:11:41) 
olur ben oyle yapıyorum tavanın aldığı kadar tavukları koymadan önce iki yemek kaşıgı yag dokup tavukları seriyorum. sonra ceviriyorum. az yaglı kıtır kıtır muhteşem oluyor.


  • erty_ksk  (25.11.19 18:14:35) 
@try again çıtır tavuk da deniyor, ince şeritler halinde kesilip baharatlı galeta unlu bi karışıma batırılmış tavuk göğsü.


  • pati  (25.11.19 18:24:20) 
tesekkurler. yani vegan sosis gibi bisey demek


  • try again fail again fail better  (26.11.19 14:51:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.