[]

60 bin civarında otomatik araç tavsiyesi?

ikinci el otomatik vites bir araç almayı düşünüyoruz. hangi markayı önerirsiniz? hyundai accent blue marka epey bir ilan var fakat olumsuz yorumlar da çok var. bir de nelere dikkat etmeliyiz? pek fazla araba tecrübemiz yok ilk arabamız olacak.
 
Ford fiesta


  • Hakan1980  (25.11.19 12:49:03) 
honda civic hatchback 2012 model.

ben olsam japondan şaşmazdım. auris falan da olur.
  • avianthem  (25.11.19 13:12:35) 
dsgden uzak duralım. vw skoda. japonların otomatik vitesleri iyidir. temiz bir yaris bulursanız alınabilinir.
önden kazası olmamasına, şanzıman geçmişine dikkat etmek lazım.

  • mikahakkinen  (25.11.19 15:02:57) 
Mazda 3


  • otopsicocugu  (25.11.19 21:03:40) 
Toyota yaris


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (26.11.19 00:56:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.