tesla cybertruck hakkında ne düşünüyorsunuz?

sb.

tasarimi garip geldi, heni bir markada tum modellerde ortak bir tasarim anlayisi vardir ya, bunda o yok.

ornegin bmw'ye bakiyorsun tum seriilerde far yapisi olsun, arka tasarim olsun bir devamlilik, bir uyum vardir ama tesla bunu kamyonet tasarimiyla yok etmis
  • exlibris  (25.11.19 00:09:44)
Tasarımı çok basit geldi, çok şaşırdım açıkçası. Tesla'dan beklemezdim. Kağıt araba gibi olmuş.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (25.11.19 00:15:11)
Teknik özelliklerini bilmiyorum, arabalardan pek anlamam. Ama tasarımını sevdim. İlk bakışta garip geldi ama biraz daha bakınca sevdim. Avangard tasarımların genel karakteristiği bu zaten; ilk bakışta yadırgarsın hemen sonra alışır ve seversin.

  • amortisman  (25.11.19 00:16:53)
Bana ilk bakışta direk uzay dizi / film'lerinde kullanılan roverları andırdı, muhtemelen ileride onla alakalı birşey çıkar atlından.

  • talasas  (25.11.19 00:29:02)
Tasarımı tırt çünkü dümdüz. Bunun da sebepleri var. En büyük ve güçlü press makinaları var ellerinde. Şekil şukul vereceğine hem sağlam hem dayanıklı ve böylece, maliyetleri düşürmüşler. En yakın rakibiyle 15bin dolar daha ucuz bu bağlamda. Arabayı devirsen bir şey olmaz algısı güzel. Ayrıca arkası jeep'lerdeki gibi kamp eklentisi falan konulabiliyor. Çok güzel olmuş. Al atvni git dağa kampa takıl sonra gel yat. İşlevi önemli tipi değil.

  • bahoho  (25.11.19 00:45:36)
olumlu düşüncelerim daha fazla...

  • late viper  (25.11.19 00:51:41)
  • bezgin adam  (25.11.19 00:54:50)
Kıyak

  • hasmetizm 2046  (25.11.19 01:04:42)
Delorean aşığıyım, o güzel çelik görünümü görmek inanılmaz hoşuma gitti açıkçası
Bana kalırsa 10/10

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (25.11.19 01:05:22)
Sürekli aynı tarzda araba modelleri gına getirmişti. Böyle futuristik modeller yaygınlaşmalı. 80’lardan 2020’ye zamanda yolculuk yapacak birisi arabaların sadece daha gelişmiş modellere evrildiğini görür. Ama bunun gibi tasarımlar 2050’ye kadar yaygınlaştırsa ve 2050’ye bugün zamanda yolculuk yapacak olursak sanki çok uzak gelecekteymiş gibi hissederiz.

Yani geleceğin gelmekte olduğunu hissetmek adına iyi bir gelişme.
  • siyah giyen adam  (25.11.19 01:12:54)
Amerika'da olsam sahip olmak isterdim. Çok füturistik duruyor, hem çirkin hem de aynı sebepten çok cool. Birkaç model sonra çok daha iyi hale gelecektir ama farklı şeyler görmek cidden heyecanlandırıcı.

  • nhk ni youkosu  (25.11.19 01:21:11)
Sunumundaki rezaleti de sayarsak, niçin 3 ton çektiğini anlamadığım bir araç.

3 ton bir araç nasıl doğa-dostu olmaya yakın bir araç olacak? Tamam, Tesla benzinsiz araç üretmesine rağmen, tam olarak doğa-dostu alternatif olmayı hedeflemiyor, ama "geleceğin aracı"nı yapıyorsan, enerjiyi tasarruflu kullanmak zorundasın.

Pickup hastalığı olan Amerikalılar için bir alternatif olabilir. Pickupin kullanım amacını da anlamış değilim zaten. Avrupa'da satışa çıkar mı, bilmiyorum. Ama Avrupalı için uygun bir araç değil.
  • buf-e kür  (25.11.19 01:26:28)
zamanın ötesinde bence.
çok dikkat çekiyor, bedava verseler süremem. ferrari ile dolaşmak gibi.
bu arabaya binip markete alışverişe gidilmez. çok acayip. acayip
  • sttc  (25.11.19 01:42:26)
Benim çok hoşuma gitti.

  • battal gemalmaz  (25.11.19 11:06:22)
Bizim dandik üniversitelerden gençler cikar ya zaman zaman "bilmem ne universitesi yerli bilmem ne yaptı" diye haber edilir, iste o çocukların yaptığı cirkinlikte :)

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (25.11.19 11:44:38)
aracı görünce aklıma yeni nesil askeri hummer jip prototipi yapmışlar geldi

  • yemrem  (25.11.19 11:56:40)
güzel ve fiyatı uygun.

  • Jesus Christ  (25.11.19 14:44:29)
Ben tasarlasam ağzıma sıçardınız ama tesla yapınca:

- avangard abi yea
- fütüristik bro
- eskilerinden sıkılmıştık
- efsane kasa moruk

yapılan iş değil yapan kişi/kurum çok önemli.
cevap: bok gibi olmuş.
  • işimdeyim gücümdeyim  (25.11.19 15:08:26)