[]

Sarayın rakip olarak Muharrem İnce'yi istemesi

Çok açık değil mi ya, sarayın kumpası işte. İnce'ye operasyon yapıldı algısı yaratıyorlar. Rakip olarak İnce olsun istiyorlar çünkü. İnce tanıdıkları, bildikleri, çözdükleri bir adam: alt kalmamayı laf çakmayı sever. polemik siyaseti, şerefsizsin, içki içtin, adam değilsin ucuzluğunda tartışmalarla birebir de alt ederiz diye düşünüyorlar. İmamoğlu, Yavaş gibi biri aday olursa, onlarla aynı seviyeye inmez, icraat, proje konuşalıma kayar iş, orda da AKP çuvallayacak, söyleyebilecek bir lafı, politikası kalmadı, beka da tutmadı, sarayın kumpası işte, kimse görmüyor mu durumu?
 
gören görüyor da şu aralar bu zamanlar için hazırladıkları tüm operasyonel hesapları, muhalif gözüken gazetecileri aktif konuşturuyorlar, o yüzden çoğunluğun sesi çıkmıyor. etkisi olacağını sanmıyorum ama iktidarın gücünün ne kadar büyük olduğunu görmek ve buna göre politika üretmek için bir fırsat oldu.


  • montreal  (24.11.19 21:14:40 ~ 21:15:12) 
Montreal + 1
Gören görüyor ama iktidarın elinde öyle büyük medya, para ve troll gücü var ki, istedikleri algıyı oluşturuyorlar.

  • prizmatik  (24.11.19 21:48:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.