[]

Xbox Game Pass Sorusu (2)

Merhaba, 5.90'a 3 aylık üyelik aldım. Şimdi 200 kusur oyunu oynama hakkım var di mi? Sahip olmak için satın alın diyor vs. Üyeliğim devam ettiği sürece bu oyunları oynayabiliyor muyum? Yoksa aralıkta liste değişiyor mu?
Bir de her ay 1 oyun hediye miydi_? neydi o 
Üyeliğiniz devam ettiği sürece oynayabilirsiniz bütün oyunları. Sahip olmak için satın alın demesi kendi hesabınız için satın almaktan bahsediyor. Yani aboneliğiniz bitince o oyun kütüphanenizde kalacak. Tamamen sizin olacak yani, Steam'deki gibi.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (24.11.19 20:46:27) 
Live gold da 2 yeni 1 de geriye dönük uyumluluk oyunu veriyor. Xbox 360 oyunu olan tamamen senin oluyor kütüphaneye eklersen. Diğerleri sen silene kadar sende kalıyor.

Muhtemelen 5.90 a aldığın game pass ultimate. O yüzden hem game pass hem gold live üyesisin.
  • baal  (25.11.19 09:03:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.