[]

Roaccutan/aknetrend kullanımından sonra hamilelik

Merhaba bir arkadaşım bu ilaçtan kullandı ve tedavisini bitirdi.İlacı bıraktıktan en az kaç ay sonra hamile kalınabilir ?
 
Kac ay sonra hamile kalmak saglikdir icin 6 ay kalmis aklimda. Kan da verememistim cunku ilaci biraktindan sonra 6 ay geçmeden ordan pay bictim. Prospektüste yaziyo bunlar elinizde kutusu varsa bakabilrisiniz.


  • hindistan cevizi  (24.11.19 20:59:13) 
prospektüse göre tedavi bittikten 1 ay sonra hamile kalınabiliyor ama 'kusurlu doğum' olayı bu ilaç için çok ciddi bir risk olduğundan araya birkaç ay konulsa kafa daha rahat olur sanki.


  • asisamus  (24.11.19 22:33:25) 
6 ay diye biliyorum.


  • curukturpkokusu  (24.11.19 23:32:02) 
İlacı kaç ay ve ne dozda kullandığına göre değişebiliyor, mutlaka hekimine sorsun.


  • kullanıcıadımbuolsun  (25.11.19 10:25:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.