[]

Android telefondan iPhone'a geçenler

Özellikle iPhone X ve sonrası cihazlarını kullananlara soruyorum.
"Şu özellik yok, keşke iPhone'da da olsaydı" dediğiniz şeyler, Android'de olmayan ama iPhone'da olan ve kullanışlı bulduğunuz özellikler neler? Karşılaştığınız önemli artılar ve eksiler neler?


not: Android çok rerörerö/iPhone çok pahalı yaaa gibi yorumlardan kaçınarak cevap alabilirsem sevinirim.

 
* iPhone'a gecmedim, hala Android kullaniyorum ama android'e herhangi bir harddiski takip harici disk olarak kullanabilmek benim icin olmazsa olmaz bir ozellik ve yanlis bilmiyorusam iOS'te hala bu ozellik yoktu.
* bilgisayarimin ve telefonumun ayni kablo ile sarj olabilmesi de son derecek onemli. yanimda sadece bir tane sarj aleti tasiyorum
* is email'imi "work profile" olarak tanimlayabilme. is uygulamalarini bu profil ile kullanma ve gerektiginde is profilini deaktive ederek butun is ile irtibatimi(email, takvim, mesajlasma uygulamalari vs) kesebilmek. yine is profili sayesinde kisisel ve is ile ilgili arama gecmislerimin birbirine karismamasi.
  • crucio  (24.11.19 22:22:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.