[]

Kiev de airbnb mi - otel mi tercih edilmeli ?

merhabalar;

kiz arkadasimla beraber ocak ayi gibi kiev'e gidecegiz. otel fiyatlarini daha dusuk olacagini dusunmustum, bununla birlikte biraz yukselmis gibi. ( daha once gitmistim ) airbnb de cok guzel secenekler var. daha once de airbnb kullanmadigim icin bu sehirde kullanmamiz nasil olur, daha once kullanan var mi vs tecrubelerinizden faydalanmak istedim. son olarak hangi cadde uzerinden kiralamak daha uygun olur? ( Bohdana caddesinden tercih etmek islek olur mu ) bilgilendirmenizi rica ederim.

tesekkurler..

 
oteller pahalıdır hep. airbnb iyidir. ben daha önce merkeze yakın airbnb'de kaldım.


  • omonia  (24.11.19 20:52:57) 
booking üzerinden günlük, haftalık dairelere bakın. bohdana şehir merkezinde kalıyor aynı zamanda khreshchatyk caddesisi civarına bakabilirsin bahsettiğiniz lokasyona çok uzak değil. merkezde kalacak daire tavsiyesi isterseniz özelden bilgi verebilirim.


  • kanlakarisikyagmur  (24.11.19 22:15:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.