kimsenin heyecanlandırmaması?

yahu cidden ruhum çürümüş herhalde, milletle ilgili tek düşüncem "aa bu güzelmiş, tatlıymış, iyiymiş, hoşmuş bla bla" oluyor. o ışık yok, hiç aşık olamayacakmışım gibi.
bu yüzden de hiç heyecan duymadığım ilişkilerim oldu.

bu döngüyü nasıl kıracağım heyecanlandıran biri çıkmazsa? evli, ilişkide olup da mutsuz olan var mı bu yüzden aranızda? sonra naptınız?

nerede yaa bu adrenalin?

danke.

silerim sonra

Uzun sure yalniz kaldin mi?
Yalnizliga mi alistin acaba. bi yerden sonra cok cekici oluyor yalnizlik ve kimse kolay kolay etkileyemiyor

  • Flipsflops  (24.11.19 14:04:48)
galiba o da etkili, bir süre sonra biriyle birlikte olunca farklı sorumluluklar, farklı yükler biniyor.
yalnız kalmanın iyi yanlarını istiyorum ama ilişki de aşırı heyecanlandırsın istiyorum. sanırım hem karnım doysun hem pastam dursun durumu bu.

  • passion rules the game  (24.11.19 14:08:37)
aşık olmak bir anda olan bir şey değil bence zamanla olan bir şey demek ki o şekilde zamanla aşık olacağın birisi karşına çıkmamış olabilir. Aramakla bulunmaz zaten ama evde kapanıp da gelmesini eklemek malum imkansız.

umarım hayatının aşkı karşına çıkar ve kaçırmazsın.
  • basond  (24.11.19 14:16:16)
Arada olur böyle dönemler. Biraz zaman tanı kendine ya da ortamını değiştir.

  • Amaranta ursula  (24.11.19 14:27:39)
Bilakis evlilikte mutlu olan var mi, heyecani koruyan var mi diye sorman lazim.

  • stavro  (24.11.19 14:54:21)
Bu ciddi bir durum aslinda.
Kök dosyadan çözme i tavsiye ederim.

Onerilerim;
- her derde deva $amanik seans
- munay ki
- kakao seremonisi
- kalp açma yogasi (internette var)
  • janderzel zartanyan  (24.11.19 15:26:05)
Duygusal ilgiye ihtiyaç duyduğun zamanlarda random kişilerle yakınlık kurmaya uğraşmış, sonucunda hayalkırıklığına uğramış ve bir insanla saf, katışıksız bir yakınlık kurmak konusunda umudunu uzunca bir süreliğine kaybetmiş olabilirsin. Kendini nadasa bırakman bunun çözümü.

  • epistemic_regress  (24.11.19 16:30:06)