Apple tv hk.

apple tv aldım da bazı sorularım olacak;

1. benim bazı akıllı ev aletlerim var. bunları normalde iphone üzerinden yönetiyordum homekit ile. ancak homekit üzerinden evin dışına çıkınca iletişim kuramıyordum bu aletlerle. "apple tv yi hub yaparsanzı kullanırsınız" diyordu uyarı olarak. şimdi apple tv'yi hub olarak belirledim ancak hala homekit aksesuarlarıma wifi harici bağlantı sağlayamıyorum. nasıl yapabilirim bunu? google'ladım da aslında ama ben anlamadım sanırım.

2. apple tv'de; "siri youtube aç. netflix aç, spotify aç" yapamıyor muyuz? ben ne zaman kumandanın diktesini aktif edip söylesem bunu yazı olarka yazıdrmaya çalışıyor. veya entegrasyon sorunu mu var?

3. apple tv üzerinden televizyonu açıp kapatabiliyor muyuz samsung? ue40ju6070u model bir televizyonum var.

4. ve son olarak; apple tv ile başka, düz alışkanlıklarımı kolaylaştıracak ne yapabiliyorum? digiturk'ün apple tv ile entegre çalışan bir şeyi oyk sanırım değil mi? yani digiturk film kanalları için ayrı, apple tv için ayrı kumanda kullanmaya devam?

2. siri türkçe desteği yok
3. yapabilmesi lazım da televizyonda bir ayarı olabilir.
4. ayrı kumanda
  • passion rules the game  (24.11.19 13:33:57)