Tatilde nerede çalışabilirim

Hazırlık öğrencisiyim 18 yaşındayım. Yaz tatilim uzun. En azından tatilin 1 ayında çalışayım elime para geçsin kenarda dursun diyorum? Nerede çalışabilirim sizce?

çok fazla seçenek var:

fast food yerleri
giyim - ayakkabı mağazaları -avm'de olur, bakırköy gibi açık yerde olur- hatta sadece giyim değil, teknoloji, oyuncak, kozmetik de olur, gratis mesela
market elemanı -şarküteri, kasap gibi kısımları da olur, raf yerleştiren eleman da olur, kasiyer de olur-
anketörlük
sıcak satış -yani kapı kapı dolaşıp ürün satmak-
okulunun yaz tatili iş imkanları -bazı üniversitelerde oluyor, mesela kütüphanede ya da personel çocukları için yaz okulları oluyor, onlarda oyun ablası-abisi olarak-
fuarlar için ajansalara yazılıp fuar elemanı da olabilirsin -bundan sene içinde de haftasonları iş gelir-
özel ders verebilirsin -matematik de olabilir gitar da-
kısa zamanlı çağrı merkezi vs bulamazsın ama yarı zamanlı kış sezonu için de olur mesela. yazdan başlarsın misal.

aklıma gelenler bunlar. daha enteresan fikirler illa ki çıkar.
  • pasp  (24.11.19 12:54:06 ~ 12:54:15)
otellere başvur, yazın fazladan eleman alıyorlar dönemlik

  • windows95  (24.11.19 14:12:45)
otel +1

Aklıma Starbucks ve türevleri geldi ama ne kadar uygun olur bilemiyoruö.
  • put it in your appropriate place  (24.11.19 15:21:50)