[]

Film-dizi için laptop tavsiyesi

Sadece film-dizi izlemek, office programlarını kullanmak için tasarlanmış laptop var mı piyasada? Bütün odağını görüntü kalitesi yoğunlaştırmış olmalı. 17,3 inç tercihimdir. E oyun laptopu almadığımıza göre fiyatı da uygun olsun istiyorum.

not: eğer bunu düşünemeyen firma varsa bu işe girelim duyurucular


 
öyle bir orantı ve mantık yok maalesef. fiyat arttıkça hız artar. office için alsan bile 1000 sayfalık word ile çalıştığında keşke daha iyisini alsaydım dersin. tarayıcıda 10 sekme açınca da farkedersin, film izlerken bile yavaş açılıp kapanması seni rahatsız eder.

bunlar bana lazım değil dersen 1920x1080 ve ips ekranlı laptoplardan en ucuz olanı alabilirsin.
  • diffarentiationation  (24.11.19 12:37:12) 
hocam
i5
8 ram
ssd
full hd ekran
bunlarla ara
uygun fiyatlıyı al

elinde eski laptop varsa temizlet ssd tak
  • kingcyrax  (24.11.19 16:55:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.