[]

Xbox Game Pass

Merhaba, Xbox Game Pass'i 3 aylığına alabiliyor muyuz? 5.90 lık fiyata. yıllık falan mı yoksa?

Bir de bu ara aşırı indirimli görüp aldığınız oyun var mı?


 
alıp 3. ay başladığında iptal etmek gerekiyor sanırım.

ya da 3. ay bitmeden bir kaç gün önce.
  • ayin yazari  (22.11.19 16:16:38) 
ödemeyi yaptıktan hemen sonra abonelik yenileme iptali yaparsınız olur biter. 3 ayı beklemenize gerek yok.


  • angelofdeath  (22.11.19 16:22:13 ~ 16:22:29) 
bir ara bug vardı normal alıp o fiyattan uzatabiliyordun falan, donanımhabere bir bak. adamlar en ucuz nasıl alırım derdindeler. ben aylık 5 tlye 3 yıllık falan ultimate almıştım.


  • passion rules the game  (22.11.19 17:06:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.