[]

Otogar’dan Görükle’ye gitmenin başka yolu yok mu?

Her seferinde elimde valizle bir milyon kişiyle otogardan binip üniversiteye kadar ayakta gidip üniversitede tekrar yüz milyon insanla ilk binenlerden olmama rağmen yine ayakta gitmekten bıktım.

Bu Görükle’ye direkt giden bir minibüs, otobüs, toplu taşıma yok mudur?


 
93-E var saati denk getirirseniz görükleden binip direkt gidebilirsiniz. 43H var uzun bir yolculuk ama otobüs genelde boş oluyor.


  • roookie  (22.11.19 12:15:36) 
minibüsler ile sadece kent meydanına gidebilirsin. ordan üniversite hattına, ordan da görükle'ye gitmek başka ama gereksiz uzun bir yol.


  • duster  (22.11.19 12:36:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.