[]

Black Friday indirimleri

Bildiğim kadarıyla haftaya cuma aslında. Ama bizde erken başlamış gibi.
Yakaladığınız güzel indirimleri paylaşır mısınız? Duyuru ahalisi de göz atsın. 
Daha başlamadı. Hepsiburadada bugün 21'de başlıyor


  • fezagezgini  (21.11.19 20:00:43) 
Msi bilgisayarlar tüm sitelerde firma desteği ile güzel indirim aldı. Hepsiburada, birnumara, incehesap, sitem elektronik ürünler için göz atılabilir. Detaylı bakamadım ama msi dışında aşağı yukarı 100 150 kalem üründe piyasa fiyatından %3 20 arası aşağı fiyatlar var kimi ürünlerde.


  • Deathcomenearme  (22.11.19 08:28:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.