[]

Cep telefonu ekran koruyucu işlevselligi

Bakınca milyon tane çeşit var:/ hangi çeşit cam kolpa, hangisi alınması gerekli nasıl anlayacağız acaba? Illa yüksek fiyatlı olan mı en iyi koruyor?
 
Valla yüksek fiyatlı daha iyi koruyor diye bir şey de yok maalesef. Ben 50 liraya cam aldım 2 gün sonra kenarından kırıldı. Şu an ekranda esnek olan nano bilmem ne jelatin var. Çizilme falan olmadı hiç. Gayet güzel ama telefon yere düşse ne olur bilemem. Kadıköy çarşıda kilisenin karşısında köşede bi telefoncu var ondan almıştım 30 liraya.


  • himmet dayi  (21.11.19 10:30:37) 
Hepsi aynı bana göre de, gir bi dükkana 10 tl olandan hemen yapıştırıp versinler.


  • John Bloor  (21.11.19 10:47:53) 
10 lira olanlar iki buçuk liraya satılıyor internette, kılıf yanında hediye verdikleri de o muhtemelen


  • neynep  (21.11.19 10:53:13) 
Evet, 3 tanesi kargo dahil 17-18 lira internette.


  • John Bloor  (21.11.19 11:00:42) 
Yani çeşidi, etkisi konusunda Bir verimiz yok? :(


  • neynep  (21.11.19 11:35:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.