turkcell yurtdışı internet

turkcell'in yurt dışı internet paketine baktım.
günlük 49 tl.
bu çok pahalı değil mi? turk telekom'da 1gb'lık paket 45 tl. üstelik günlük de değil.
başka bir turkcell paketi var mı yurt dışı için?

bahsettiğiniz paket yurtiçinde kullandığınız paketi yurtdışında da kullanmak için ödeyeceğiniz günlük ücret. eğer internet ihtiyacınız olmayacaksa, hiçbir şey yapmayın. bu paketin pahalı olmasının tek sebebi internet.

gelen aramalara dönmez, bir yeri aramaz ve interneti kullanmazsanız bir ücret ödemeyeceksiniz. arama yapmanız gerekirse de sanırım ilk aramadan sonra (gelen veya giden) bir paket tanımlıyor otomatik olarak, o da 20 lira bir şeydi. bununla konuşma yapabiliyorsunuz belirli bir süre. çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz bu konuda.
  • givemesomesubstance  (21.11.19 09:10:41)
arkadaşın ihtiyacı var ki bakmış diye düşünüyorum.

turkcell'de paket alırsan günlük kullanımdan çok daha pahalıya geliyor genelde.

www.turkcell.com.tr

150mb internet 219 tl.

20 tlye tanımlanan paket 25mb internet vsvs rezil bir paket ve bir defa tanımlanıyor sanırım.

paket yapmayacaksanız hattınızı ve telefonunuzu roaming'e kapattırın çünkü yanlışlıkla bir şekilde kullanma ihtimaliniz yüksek diğer türlü.
  • ayin yazari  (21.11.19 10:24:11 ~ 10:25:28)
120 tl’ye yurtdışı paketi vardı konuşma+2gbinternet
Pek bilinmiyor bu paket ama turkcell uygulamasından bulabilirsiniz.

  • megalomaniac  (21.11.19 11:50:54)
m.turkcell.com.tr
Mobildeyim editleyemedim kusura bakmayın.

  • megalomaniac  (21.11.19 11:52:16)
gittiğiniz yerden lokal hat alın her zaman daha ucuza gelir. havaalanından almayın ama.

  • ozdek  (21.11.19 13:19:54)