sanırım ipad gibi bir şey ama usb soketi olan?

merhaba,

elektronik bir cihaza ihtiyacım var.

cihazla yapmak istediklerim:

internette sörf, araştırma, okuma vb işler.

usb ile cihaza aktaracağım dosyaları, bu cihaz üzerinden mail atmam gerekecek. ( cihazda bu dosyaların açılmasına gerek yok. psd,dwg,stl benzeri dosyalar )

şöyle ki harici harddiskim her zaman yanımda. ama sürekli laptop taşımak istemiyorum. sürekli birilerine mail göndermem gerekiyor.

yani bu cihazın işlevi -> içine usb'den dosya alıp mail atmak.

cihazla ilgili ekstra aradığım özellikler:

aslında dokunmaktik ekrandan nefret edenler dernek başkanıyım.
klavyesi olabilir. ya da minik boy klavye bağlayabilmeliyim.

şarj süresi uzun olursa süper olur.

taşıması kolay olmalı.

not:

bu cihazı tamamen ihtiyaç dışı zevkine alacağım aslında. almazsam hayatım etkilenmez. o yüzden her şeyini kaybeden, kıran ve bozan bir vatandaş olarak pahalı bir şey almam muhtemelen.

çok teşekkür ederim :*

Everest Everpad DC-1101 almıştım ben. Carrefour fiyatı uygun. Oyun oynamayacağım veya bir şeylere bakmak için bilgisayarı açmaya üşendiğim zamanlarda kullanıyorum. Usb, hafıza kartı gibi girişleri var. Klavye touchpad'i biraz kötü ama aldığımdan beri neredeyse hiç kullanmadım.

  • ganosh  (21.11.19 08:38:33)
Harici diski çevirmek ve okumak için yeterli enerji vereceğini sanmam.

Ama otg desteği olan android tabletlere flash bellek bağlayıp bahsettiğin şekilde kullanabilirsin.
  • John Bloor  (21.11.19 08:46:31)
@ganosh

söylediğin ürüne ait yorumlara baktım :( pek hoş şeyler söylenmemiş.

@john bloor usb de kullanabilirim.
  • disardayim  (21.11.19 08:52:19)
hic para harcamayayim, sadece dosya gonderme isini yapayim derseniz soyle bir sey alabilirsiniz:

www.teknostore.com
  • brkylmz  (21.11.19 09:06:31)
aradığın cihaz microsoft surface.

  • babilbaligi  (21.11.19 09:23:08)
Asus t200 ilgini çekerse uygun bir fiyata verebilirim. Fakat 4 aralıktan önce gönderemem.

  • denizgonen  (21.11.19 10:47:41)
surface +1

hatta surface go da isini gorur gibi, ancak sarji super degil, idare eder.
  • ekyil  (21.11.19 12:28:49)
alacagin herhangi bir android telefon ile bu istediklerini yapabilirsin. illa iphone kullanacagim diyorsan, android tablet al gec. istersen yanina bir de bluetooth klavye/mouse alirsin, dokunmatik ekrani da kullanmazsin.

  • crucio  (21.11.19 13:13:30 ~ 13:14:41)