15 Temmuz Şehitler Köprüsü

Merhaba,

Köprüden geçmek için OGS/HGS aboneliğine gerek var mı?

Yani herhangi bir aboneliğim yok. Geçtikten sonra normal bir şekilde KGM’nin sitesinden online ödemek istiyorum.
Umarım HGS ya da OGS gişesinden geçmek bir tarife yüklemiyordur ekstradan.

Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Online ödeme görmedim hiç. Hgs alman lazım. Avrupa Anadolu geçişinde ödersin. Avrasya tünelinde internetten ödeme var ama köprüye göre pahalı

  • sutlu nescafe  (21.11.19 04:43:04)
Bir şey olmaz geçin siz, kimse bir şey demiyor.

  • lisw  (21.11.19 08:30:39)
Tek geçiş için böyle bir ödeme yöntemi yok maalesef, geçtikten sonra 15 gün içinde HGS alırsanız kaçak geçiş cezası ödemezsiniz.

  • John Bloor  (21.11.19 08:48:23)
gişe yok artık köprüde dümdüz basıp gidiyorsun o yüzden ekstra bir yükü yok. fakat hgs/ogs olmadan ücret ödeyecek bir yöntem de yok. kaçak geçtikten sonra 15 gün içinde hgs alınca normal tarife ücreti düşer hesabından. al zaten bir hgs, otobana çıkarsın köprüden geçersin vs. aracın varsa bulunsun.

  • hadsafhada  (21.11.19 09:08:41)