Sürekli sarılma isteği

Hoşlandığım kişiye sürekli sarılma isteğim var onun benim varlığımdan bile haberi yok büyük ihtimalle ama böyle gördüğüm yerde gideyim sarılayım o bu şoku atlatamadan kaçayım diyorum. Böyle saçma bir şey yapmam tabiki ama bu nasıl bir sevgi bu nasıl bir istektir yarabbim. Sizde de oluyor mu bu ben platonik oldugum için mi böyle hissediyorum?

Seksi vucutlu biriyse bana da oluyor.

  • stavro  (20.11.19 23:36:53)
Aşırı sempati beslediğim ya da üzüldüğüm insanlarda bana da oluyor. Hoşlandığım, sevdiğim insanlarda elbette oluyor. Normal bence. :)

  • epistemic_regress  (20.11.19 23:58:10)
oluyor, sarılmayı çok çok çok severim. hoşlandığım, sevdiğim, üzüldüğüm, şefkat duyduğum, özlediğim herkese sarılmak geliyor içimden. ki yeri geldiyse olunca bu isteği bastırmıyorum.

  • Mossy  (21.11.19 00:27:14)
sarılmıyoruz. ondan hep.

galatasaraylı yastığıma sarılırım ben hep.
  • baldan kaymak  (21.11.19 00:31:52)
Platonik aşık olduğum zaman değil sarılmak dokunmayı bile hayal edemezdim, heralde o an bayılır yok olurum erir giderim diye düşünürdüm. Koluna değdiğim zaman kalbimin ritminin normale dönmesi, yanaklarımın kızarıklığının geçmesi 15 dk falan sürerdi.
Ama sevdiğim insanlara hep sarılırım, sürekli. Temassız sevgi olmaz bence.

  • megalomaniac  (21.11.19 01:33:18)
hoşlanmanın bi tık ötesi olabilir tabi ama sadece sarılmak değil direk temas isteği, kolum ya da bacağım değse bari düşüncesi swh, güzel duygular bunlar ya...

  • takunyali kokos  (21.11.19 11:59:14)
kendinize yeterince sarılmadığınız için olabilir

  • neynep  (21.11.19 12:09:43)