telefon önerisi

4binliraya kadar hangi android ve neden? oyun çok oynamam, kamera önemli, bide elbette şarjı ortamı neşelendirsin isterim. tavsiyeleriniz neler?

Açıkçası şu an 2000-4000tl bandında alınacak tek marka ürünleri Xiaomi'nin. Mi9t 128 gb işinizi görür. 3000tl civarı. 4bin liralık başka alternatif ne yazık ki yok. 5bine çıkarsanız amiral gemileri başlıyor: huawei P30 samsung s10. S10e de var 4400tlye ama bataryası ufak üzer. Oppo da pahalı sunduklarına göre. Belki samsung a80 derdim pek emin değilim parasını hak etme konusunda. Xiaomi'nin 3000tllik telefonu diger markaların 4 5binlik telefonuna denk. Mi9'un da bataryası bir kısım ufak kalabilir xiaomi'nin amiral gemisi. 4500 tl civarlarında.
Hakikaten iyi kameralı mi note 10 gelecek bu ay sonunda ama belki 5 bin tlyi aşabilir.

  • karacigerim vur kadehlere  (20.11.19 20:44:05 ~ 20:45:45)
bu arada aslında 6incten küçük telefün bakıyorum ama onlarda fazla dandik yahu. s10e güzel göründü gözüme ama pili dediğiniz gibi kafa karıştırıcı.

  • thesomberlain  (20.11.19 20:49:39)
S10e kullananlar memnun bataryasından.

  • jefferson  (20.11.19 21:03:12)
6,3-6,4 inc size teoride büyük gibi gelebilir fakat elinize alıp kullanınca fazla sırıtmadığını anlarsınız ve alışmasi kolay sahiden yeni nesil aletlere. Teknosa mediamrkt filan varsa yakınınızda gidip inceleyin hak vereceksiniz. Xiaomi mi9 lite da var 128gb 2400tl filan, bir arkadaşıma tavsiye ettim o da ufak telefon istiyordu ama gidip inceledi pek sevdi ve aldı, kadın kendisi. Mi9t ile mi9lite benzer aletler, mi9t'nin kamera kurulumu daha iyi, mi9 lite ile ana kameraları aynı mi9t'de telefoto lens de var, mi9t'nin selfie kamerasi açılıp kapanan cinsten, mi9lite ön tarafta sabit ve 32mp. Sonuc olarak 4bin küsürlük tllik makineyle ne yapacaksaniz bahsettiğim xiaomi'lerle de aynısını yapacaksınız. Paranız cebinizde kalsın. Ikisinin de ekrani samsung'un s10'larda kulandığı super amoled, işlemcileri iyi, kamerası hakikaten başarılı sony imx586 lensleri var, bataryalari 4000 küsür mah. 1 buçuk gün yeter. Xiaomi türkiye garantili alın kafanızda soru isareti varsa.

  • karacigerim vur kadehlere  (20.11.19 21:11:21 ~ 21:12:34)
Oneplus 7t kullanıyorum, almadan önce baya araştırmıştim ve iyiki almışım. Tavsiye ederim bir araştırın siz de

  • Tam1Hi0n3  (20.11.19 23:02:09)
Mi 9.
İstanbul bilişimde bu fiyata yakındı sanırım.

  • Trene çelme atan adam  (21.11.19 02:50:59)
Telefonlarin hepsi dev gibi arkadaslar :(

  • thesomberlain  (21.11.19 11:51:11)
O zaman s10e alacaksınız 4400tl. Veya huawei p30 4700tl. Ben ikisinden birini seçeceksem p30 alırdım muhtemelen, ekstra 1 kamerasi daha var telefoto. Yeni telefonlar ne yazık ki 6,3 inc civarlarındaki boyutlardan başlıyor, fazla seçeneğiniz kalmıyor.

  • karacigerim vur kadehlere  (21.11.19 12:19:53)