[]

Dişteki sigara lekelerini geçirecek diş macunu?

hangi marka modeli önerebilirsiniz? kahverengi lekeler için sigara çaydan dolayı olan
 
Valla öyle direk geçirecek bir diş macunu yok. r.o.c.s. diye bir marka kullandım sigara içenler için bir modeli vardı baya etkiliydi. ancak sana tavsiyem git bir dişçiye 200 tl ver hem tartarları alsın muhtemelen çok miktarda vardır hem de tartar temizlerken zaten sürdükleri bir sıvıyla baya parlatıyor dişleri.


  • un4given  (20.11.19 11:08:23 ~ 11:08:45) 
ben öyle bir macun bulamadım. diş hekimleri 80 tl'ye falan polisaj yapıyor. müthiş.


  • allineed  (20.11.19 11:09:48) 
ben rocs'u pek beğenmedim. sensodyne true white iyi, splat'ın üzerinde kahve fincanı resmi olan modeli iyi, pearl drops da iyidir ama son baktığımda 40 lira falandı.


  • bezgin adam  (20.11.19 11:37:09) 
Öyle bir macun yok, dişçiye git temizlet.


  • JohnOakley  (20.11.19 11:58:01) 
karbonat ile fircala
ama cok sik kullanma cunku mineleri asindirici etkisi varmis

dis hekimine gitmen daha iyi olur, hem dis taslarini temizler hem de onlarin bir donen fircasi var onunla temizliyorlar
  • exlibris  (20.11.19 12:27:18) 
onları çıkarmak çok çok zor, bi şekilde çıkarırsın belki ama zedeleyebilirsin, en güzeli diş hekimine diş taşı temizliği, dişler bembeyaz olur.


  • yonge and bloor  (20.11.19 13:37:03) 
çok ciddi lekeler varsa macunlar kısa vadede pek çözüm olmaz, dişçi +1


  • 9kuyruklukedi  (20.11.19 19:56:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.