[]

babadan kalma video kameram var ne yapayım? (capsli)

babam "oğlum al istersen sat istersen nostaljik kalsın" dedi, eski birkaç vhs kaset var onları bilgisayara aktardıktan sonra pek ihtiyacım kalmayacak. ne yapayım sizce?

ibb.co


 
Hocam pek bir şey yapamazsın. Maddi değeri de çok bir şey değil 200-250 arası Bi fiyata sayabilirsin sahibindende. Dünya gerçekten bir elektronik çöplük yuvası.


  • rizeligodard  (20.11.19 03:08:02) 
ebayde benzer bir tane buldum $100 civari degeri var sanirim ki ebay fiyatlari sisiktir biraz.
500tl'den sahibinden'e konabilir kurtulmak istiyorsan. ya da 15-20 sene daha bekleyeceksin ilerde bir koleksiyonere satacaksin. ama cok sayida uretilmis ise yine de pek para etmeyebilir.

  • cooperr  (20.11.19 08:00:33) 
Ben olsam saklarım.


  • John Bloor  (20.11.19 08:37:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.