[]

memnun olduğunuz kurye/glovo

merhabalar,

glovo'nun kurye hizmetiyle taksim'den çekmeköy'e bir zarf göndermek istediğimde, "gönderim alanının dışındasınız" diyor.
acaba belli mesafelerin üstünde ya da köprü olduğu için iki yaka arasında kuryelik hizmeti yok mu?

glovo dışında kullanıp memnun olduğunuz, fazla pahalı olmayan kurye şirketleri var mı?

teşekkürler!

 
Merhaba,

Scotty'de yolculuk olarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuk yapacak gibi uygulamayı açarak kayıt olun akabinde başlangıç ve bitiş noktalarını seçin ve sürücü ile eşleştiğinizde sizi arayacaktır durumu belirtiniz. Arkasında yolcu olmayacağı için bir çoğu bunu kabul edecektir.
  • sonütücü  (20.11.19 01:33:25) 
100tl den asagi bulamamistim ben.


  • stavro  (20.11.19 13:16:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.