Hangi iç cephe rengi?

Evin iç cephesini boyatacağız. Boya olarak bir önceki evde polisan yarı mat elegans'tan cok memnun kalmıştık. yine aynı boya ile boyatalım diyoruz. Ancak rengi yenileyelim, daha modern dursun istiyoruz. bir önceki kumsel beji idi. öneriniz var mı canlı deneyip gördüğünüz?

www.polisan.com.tr

Ci7604

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (19.11.19 22:26:57)
Eğer kapılarınız beyazsa mükemmel olur

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (19.11.19 22:27:09)
kumsal bejini beğendiyseniz son 3 sıradakilerden çok açık ve sıcak gri tonları hoş olabilir

  • 9kuyruklukedi  (19.11.19 22:31:33 ~ 22:32:38)
Sıcak gri tonları +1 Gri tonları son yıllarda çok popülerleşti. İnstagram'da gri tonlarında boyanmış evler inanılmaz hoş duruyor. Dilerseniz göz atabilirsiniz.

  • GoodMorningTeacher  (19.11.19 22:39:10)
grinin nesi sıcak? ultra soğuk bir renk. soğuk, ciddi bir ortam oluşturuyor bence.

  • xiii  (19.11.19 22:54:54)
Cİ-7152

  • neo  (19.11.19 23:06:01)
Gri - mavi arası tonlar.

Ayrıca gecen gun fark ettim, ikeada her oda duzenlemesinde o odanin hangi boya ile boyandigi yaziyor duvarda kucucuk. Rengin kodu mevcut.. canli canli gormek ve fikir almak icin iyi olabilir.
  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (19.11.19 23:25:04)
koyu gri ya da ci6504 gibi sıcak kahve tonları da olabilir, ama tamamen evin büyüklüğüne/konumuna, eşyalarınıza ve evin döşenme tarzına bağlı.

  • blatta hiberna  (20.11.19 00:25:48)
biz filli boyadan kum beyazı yaptırmıştık. beyaza yakın renkler daha ferah duruyor bence. koyu renkler bi yerden sonra sıkıyor. jotun boyayı önermişti herkes, onlarda da güzel renkler var. jotun'da da egg white'ı beğenmiştik. bu arada filli'de renxmatik diye aletleri var istediğin rengi yapıyolar.

polisandaki karteladan Cİ-6201 olabilir bence.
  • contavolta  (20.11.19 09:45:08)