Sıfır arabaların rengi bulunmuyor mu?

3-4 gündür peugeot 2008 sorduruyorum galerilere. hepsinde sadece beyaz-kırmızı ve tekno gri var.

ben inci siyah veya platinum gri kovalıyorum ama "bizde var" diyen tek bir yer göremedim henüz.
bu arabaların renkleri gelmiyor mu?

vallahi sıfır araba bakmaya karar vermeden önce rahat rahat istediğimi alırım diyordum ama 2. el piyasası çok daha geniş zevke hitap ediyormuş meğer. bu arada aracı 0 almak zorundayım, yoksa ikinci ele dönmüştüm bile.

en çok çeşide sahip bildiğiniz peugeot bayisi var mı? oraları da bi arayayım?

bu renkler ekstra paralı olduğu için araba daha da pahalılaşıyor diye getirmiyorlar. o yüzden en çok giden ve en ucuz boyalı arabaları stokta tutup diğer renkleri sipariş yapıyorlar.

  • c1b2k3  (19.11.19 21:36:23)
Sipariş vermeniz gerek. Yeni kasası geleceği için bayiler stoklamıyordur.

  • bahoho  (19.11.19 21:47:45)
opsiyon listesindeki renklere fazladan para verildiği için hastası olmayan adam standart renklerden alır geçer. Diğer türlü sipariş vermen, aylarca beklemen gerekiyor.

Bazı renkler gti, gt, rc gibi özel modellerde oluyor sadece. Bence bayilere sorman gereken soru bu renk var mı dan öte sipariş versem teslim süreniz ne olur olmalı.
  • kimlanbu  (20.11.19 09:58:08)