[]

denizbank telefon taksidi olayı nedir? (mediamarkt)

Dostlar merhabalar.Telefonum bozulduğu için yeni bir cihaz almam gerekiyor ve 3-4 bin lira para lazım direkt bu parayı vermek istemiyorum bu yüzden 2-3 sorum var cevaplarsanız sevinirim.

1-denizbank ile mediamarkt'ın anlaşması var bu olay tam olarak nedir? kredi mi veriyor? faiz durumu nedir?
2-başka ne şekilde taksitle telefon alabilirim? ihtiyaç kredisi vs. çeksem 3500 liranın geri ödemesi ne kadar olur?

teşekkürler.

 
1-evet, alışveriş kredisi diye geçiyor.
faizler mediamarkt'ın internet sitesinde yazar.

2-ticari kredi kartıyla ya da evkur falan gibi senetle satış yapan yerlerden alabilirsiniz.
3500 liranın geri ödemesi için internetteki kredi taksidi hesaplama araçlarından yardım alabilirsiniz.
her bankanın kendi sitesinde ya da kredi çekme/bankacılık üzerine olan sitelerde bulunuyor bu araç.
kaç ay vadeli çekeceğinize göre, bankaya göre değişir.
  • blatta hiberna  (19.11.19 18:06:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.