[]

eski sevgililer

bir kaç sene önce ciddi düşündüğünüz ama bazı sebeplerden ayrıldıgınız ilişkileriniz ne sıklıkla aklınıza geliyor?
aslında iyiydi, daha iyisini bulmadım, bulamam, hata ettim, haksızlık ettim diye düşünüyor musunuz?
veya kızgınlıkla mı anıyorsunuz?
veya hiç umursamıyor musunuz? ciddi ise umursamamak olmaz, illa ki bir şekilde akla gelir diye düşünüyorum.

 
Birinden iyi ki kurtulmusum
ikiden Allah korumuş
Üçe çok ayıp ettim
dört daha farklı olabilirdi
Beş sevgi de yetmiyormuş daha önce rastlasacaktik.
  • allah yazdiysa bozsun  (19.11.19 13:29:34) 
2 tanesini arada stalklıyorum. Birisi başarısız olsun diye umuyorum, diğeri başarılı.


  • noluyo yaa  (19.11.19 13:55:11) 
Kimse aklıma gelmiyor. Evlenmiş eski sevgilim yazdığında engellemiştim bile. Geçmiş bitmiştir benim için.


  • catch the arrow  (19.11.19 13:59:47) 
birini hiç umursamıyorum zaten anlamsız bir ilişkiydi ve başıma gelen en aptal saptal şeydi. ilk sevgilimi ise her zaman arkadaşça ve çocuksu bir özlemle anıyorum. hala çok sevdiğim bir insan. ama öyle daha iyisini bulamadım, hata ettim gibi değil. hayatımın bir dönemi gibi geldi ve geçti diyorum.


  • Mossy  (19.11.19 15:50:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.