[]

Açıköğretim sınavlarında emanetçi oluyor mu?

Haftasonu açıköğretim sınavına gireceğim. Yanımda kimse olmayacak, tek başıma gideceğim. Eşyalarımı bırakabileceğim kesin bir emanetçi ya da bu tarz bir yer olur mu? Ona göre yanıma çanta alıp/almama durumum olacak.
 
okulun kantini, kantin yoksa da okulun yanındaki, karşısındaki büfe vs alıyor emanet. şimdiye dek gittiğim her sınavda mutlaka emanetçi gördüm. tabi elin büfesine telefonunu çantanı vermek ister misin orası tartışılır.


  • sir gawain  (19.11.19 11:43:34 ~ 11:45:37) 
bir garantisi yok elbette ama şimdiye kadar olmayan okul görmedim. ya kantini ya da okulun etrafındaki esnaf alıyor 3-5 lira karşılığında.


  • hadsafhada  (19.11.19 11:45:18) 
çantanın içinde yasak bir şey olmazsa çanta sokabilirsiniz. telefon varsa emanetçi oluyor hep zaten bunu kolluyorlar bedava para, gider çok çok az (kağıt harcıyorlar).


  • matilda  (19.11.19 11:55:09) 
Öncelikle bir Türkçe savaşçısı olarak bir cümleni düzeltmek istiyorum.
Son cümlende daha basit&doğru şekilde ''Ona göre yanıma çanta alacağım'' diyebilirsin.

Bundan 5 sene önce Erciyes Üniversitesi'nde sınava girmiştim. 2 lira karşılığında çantamı kantine bırakmıştım.
  • error522  (19.11.19 11:57:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.