[]

İngilizcesi iyi olmayan ben ve hollandalı kızla buluşmak

Dilim a2 seviyesinde. Yazıya gelince translate falan idare ediyorum ama özgüvenim nereden geldiyse buluşma ayarladım hollandalı bu kızla:)

Kendisi türkiyede yaşıyor ve ingilizcemin pek olmadığını söyledim, deneriz dedi :/

Soru: rezil olur muyum? Cem yılmazın ingilizcede uzun cümle kurulunca cümle çözümlemesi durumunu yaşıyorum. Kız terk eder mi?

 
kuantum üzerine konuşmayacaksanız sorun olmaz bence


  • sonsuz  (19.11.19 10:03:31) 
romantik bir bulusma olacagindan emin misin? elin gavuru arada resmi bir sey olmayinca her seye 'oncelik muhabbet' gozuyle bakiyor. eger oyleyse dedigi gibi denersiniz, rezil de olmazsin biraz anlayisli biriyle konusmasan bile iletisim saglarsin.


  • icim urperiyor  (19.11.19 11:07:18) 
Defter kalem götür. Olmadığı yerde işi resimli tabuya çevirirsin. Böyle bisey başıma gelse baya eğlenirdim ben.


  • noisette  (19.11.19 12:16:26) 
Buluşmaya gitmeden bir kaç tane Flemenkçe kalıp cümle öğrensen hoşuna gider bence.

Denemeden bilemezsin, kız eğer dilini geliştirmek için bir partner arıyorsa senle olmaz. Ha yok senden hoşlanırsa dilsiz de olsan olur.
  • John Bloor  (19.11.19 12:20:01) 
rahat ol,girişken olmaya çalış elbet anlatabilirsin bir şeyleri,telefondan da sesli çeviri yaparsın en kötü.Kız seni beğenirse zaten anlaşması kolay olur (:


  • wacot  (20.11.19 16:56:44) 
alkol bu islerde inanilmaz yol aldiriyor. bildigin cumle kuruyorsun ama dogru ama yanlis bulbul gibi konusuyorsun. bilen bilir.


  • turbo sadık  (20.11.19 17:45:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.