Bim den alınan Cardella Makarnadan kurt ve kelebek çıkması

Bim den aldığımız Cardella marka boncuk makarnayı haşlarken kurt ve kelebeklendigini gördük. So kullanma tarihinin bitmesine 2 yil var ustelik. Internette çeşitli şikayetler var bu konuda, demek ki diyorum tarihi geçmiş eski unlardan falan yapiyorlar ,bu sekilde ucuz oluyor. Siz ne diyorsunuz bu konuyla alakalı.

depolama şartlarından da olabilir. markette düzgün bir ortamda saklanmadıysa kurtlanmış olabilir.

  • sutlu nescafe  (18.11.19 19:38:00)
Migrosun kendi bulgurunda gördüm hem de 2 farklı şehirde. İçinde canlı kurtlar hareket etmeye devam ediyordu. Alırken ve kullanırken aşırı dikkatli olunmalı ve dışarıda yemek yemeyi çok çok azaltmak lazım. 2 farklı yerde üretim ortamı gördüm ekmeği bıraktım o kadar diyeyim. 16 mağazası olan firma sahibi yemiyor kendi ununu ekmeğini ben niye yiyeyim?

  • bahoho  (18.11.19 21:35:02)
Depolama koşulları +1.

Yaz mevsiminden çıktık, bu dönem makarna bakliyat türleri sıkıntılı olur biraz dikkat etmeli.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (19.11.19 00:44:38)