[]

Spotify'dan maksimum verim alma

Sorum şu, şarkıları beğeniyor ve ayrıca çoğunu kategorize edip liste yapıyorum. Şimdi ben 1000e yakın şarkıyı indirmiş halde tutarsam, bi de aslında aynı sarkılardan olusan listelerimi indirmeme gerek yok di mi, indirirsem de X2 şeklinde yer kaplamayacaktır herhalde, çünkü zaten inik? Siz nasıl yapıyorsunuz liste ve liked songs olayını?

Bi sorum da annemlerin evinde yaşayan kardeşimi aile hesabıma ekledim, benim adresi girdi, sakata gelir miyiz?


 
1-aynı şarkılardan oluşan listelere de çevrimdışı olarak çalmasını söylerseniz, hali hazırda indirilmiş olan müzikler tekrar inmiyor. diğerleri iniyor. yani x2 olmuyor.


  • Tears of Devil  (18.11.19 17:41:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.