[]

Uzun süre AirPods kullanmışlara soru

İlk aldığınızda şarjı x saat gidiyordu diyelim. 2-3 sene sonra ne durumda?
 
1st gen kullanıyorum ilk çıktığında almıştım. o zamana kıyasla şu an şarjında sanırım bi 45 dk lık düşüş var diyebilirim. ki bu da pil teknolojisiyle alakalı. aletin bi suçu yok. şimdi full şarjla 3 saat kesintisiz sporda kullanabiliyorum.


  • rentts  (18.11.19 12:59:30) 
18 aydır kullanıyorum aşağı yukarı, yarıdan aza düşmüş olabilir. 2-3 saatlik bir telefon görüşmesinden sonra bitiyor.


  • roket adam  (18.11.19 17:02:25) 
O zaman airpods pro'ya 1900 tl versem, 3 seneye çöp? Kulaküstü kulaklık olsa bataryasını degistirir devam edersin ama bunda öyle bir sey yok sanirim.


  • ananiyimioguz  (18.11.19 20:55:35) 
Evet aynen öyle. O yüzden zaten yabancı forumlarda, reddit'te falan disposable bir ürün olduğu için çok eleştiriliyor. Ömrü bitince çöp.


  • roket adam  (18.11.19 23:46:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.