kadinlarin kol killari

oncelikle kadinim, kol killarimi almiyorum, almayi da dusunmuyorum pek cunku hic aklima gelen bir yer degil, ne kendimde ne baskasinda bakmam, dikkat etmem vs..

siz ne dusunuyorsunuz? kadinlarin kol killarina bakar misiniz? alinmali mi?
kadin erkek herkes yazabilir, sadece merak ettim acikcasi.

ben bakıyorum ve bence kişisel bakımına dikkat eden her kadın almalı. alan/almayan beni bağlamaz tabi yine de.

  • onkiloversemtamamım  (18.11.19 12:45:45)
Almalı

  • soru cevap 1tl  (18.11.19 12:46:40)
koltuk alti degil bu arada, kollardan bahsediyorum.

  • songforsomeone  (18.11.19 12:47:38)
erkegim.

cok asiri kurk gibi olmadigi surece bence alinmamali, dogal hali cok daha guzel geliyor bana. hormonal, Genetik bozukluk vs gibi durumlarda gerekliyse alinabilir. bunun disinda bence kadina gereksiz vakit kaybi. seni kolunda tuy var diye sevmeyecek adam sevmesin daha iyi.
  • JohnOakley  (18.11.19 12:48:03)
Erkek. Benimkinden daha kıllıysa çok hoşuma gitmiyor açıkçası ama onun haricinde np. Kadın olsam almazdım sanırım.

  • plutongezegendegilmi  (18.11.19 13:00:25)
ben de dikkat ediyorum.alınmasını tercih ederim.

erkek.
  • drako  (18.11.19 13:05:15)
almasa da olur rahatsız olmam, erkek

  • freebird5406_2  (18.11.19 13:06:46)
Bakarım, almalı.

  • eazy  (18.11.19 13:08:03)
'temizlik' diyen arkadaslar, ozellikle erkekler, hakkaten cok saskinim, hic kolunu, bacagini alan erkek tanimadim, onlar pis mi ya da kadin neden pis oluyor kolunu almayinca - tekrar, koltuk alti degil - hakkaten anlamadim. nasil bagdastiriyorsunuz pislikle?

  • songforsomeone  (18.11.19 13:16:51)
Özellikle siyahsa böyle erkek gibi duruyor, biraz seksapeliteyi öldürüyor açıkçası. Almalı almamalı demek bize düşmez tabii herkesin kendi bileceği iş ama bir erkek olarak bazı kadınlarda cidden dikkatimi çekiyor yani. Hoş durmuyor bence.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (18.11.19 13:16:55)
erkek de kadın da en azından "fazla" kıllarını almalı.
temiz ve estetik gelmiyor bana.
kadında kolunun rengini değiştirecek kadar, erkekte kabartı olacak kadar kol kılı varsa azaltılmalı, ölçümüm bu.
  • jimjim  (18.11.19 13:20:34)
bakarım. kıllar siyahsa libido killer oluyor benim için. alıp almaması kendi tercihi.

  • hasmetizm 2046  (18.11.19 13:21:27)
meli mali diye bir sey yok. kisisel tercih meselesi bu. ben kadinim, alinik daha estetik oldugunu dusunuyorum. ayva tuyu gibi olsalar almazdim.

yalniz anlamadigim, @yedek'in yazdigina istinaden soruyorum, temizlik ile nasil bir baglantisi var acaba kol kilinin? bilmedigim bir sey mi var acaba bu konuda?
  • jimicik  (18.11.19 13:31:44)
ben de almıyorum. kollarını alan arkadaşlarıma dokunuyorum sakal gibi sert sert çıkıyor.

  • geçerkenugradım  (18.11.19 13:35:46)
bakarım. kıllar siyahsa libido killer oluyor benim için. alıp almaması kendi tercihi.

+1

alinik daha estetik

+1
  • Dimitry  (18.11.19 13:37:10)
Epey şaşırdım yorumlara yaa. Yazdım yazdım sildim. Almıyorum ben, belli de olmuyor. En azından bence. Bir de sayın erkeklere sormak lazım. Kol kılı ifşası mı başlatsak..

  • noisette  (18.11.19 13:40:02)
genelde aldırıyorum. ama bu aralar aldırmadım mesela. lazer bile yaptıracaktım ince kılı artırıyor diye yaptırmadım. ( kadınım)

öyle temizlik falan yalan bence, kol kılı seksi gelmediği için aldırılmalı diyor herkes. yoksa birinde görmek baba kılı gibi olmadığı sürece gözüme çarpmıyor.
  • damla sakızlı dondurma  (18.11.19 13:42:35)
Kıl var kıl var. Tüy ise zaten hiç gerek yok, ama kıl ise kıl kalınlığı, rengi, ten rengi ile alakaı bir durum.

Her kadın almalı diye bir şey yok, ama bazı kadınlar alsa daha güzel durur.
  • John Bloor  (18.11.19 13:47:17)
Kadınlarda kol bacak ve yüz kıllarının bakımlı olmasını seviyorum. Genital bölge konusunda ise tercihim tam ters yönde nedense..

  • twelfth  (18.11.19 13:53:02)
Kadınım, aldırıyorum. Hemcinslerimde de dikkat ederim.

  • aynenbencede  (18.11.19 13:53:42 ~ 13:55:13)
kadınım, kendimde alınmış halini daha güzel buluyorum. rengi belli olsun olmasın pürüzsüz parlak halini seviyorum. isteyen almasın

  • aquarium  (18.11.19 13:57:48)
Kadınım almıyorum. Baya da var aslında bazen alsam mı diyorum belki sonra lazer yaptırırım. Sorduğum insanların hiçbiri alman lazım demedi. Bu durum karşıdaki için kriterse benim için de kriter, ben kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle yaparım. İsteyen alsın istemeyen almasım bize ne.

  • malwethiel  (18.11.19 13:59:39)
aldırılmamalı. aldırdıktan sonra çok daha kötü çıkıyor ve alınması için biraz uzaması gerekiyor bildiğim kadarıyla, o süreçte daha da çirkin duruyor. parlak bir kolda tek tük batıklı falan tüy görüntüsü daha kötü.

aşırı siyah ve bileklerde falan yoğun değilse asla düşünmezdim. benim de var normal ama aldırmıyorum. bi de onunla uğraşamam herkes işine baksın beni sinirlendirmesin :)
  • nıç  (18.11.19 14:13:37)
genç kuşakta var bu tür takıntılar, internette görsel bombardımana maruz kalmaktan oluyor. şahsen ben takmam, ister alsın ister almasın.

  • bezgin adam  (18.11.19 14:41:49)
Ben çok yoğun olduğu için rahatsız olup erken yaşta almaya başlamıştım. Artık biraz azaldığı için de gözüme batmıyor hiç. Çıkınca da umursamıyorum pek.

Hijyenle bağlantısı olmadığı sürece böyle şeylerin dikte edilmesinden hoşlanmıyorum. Kol tüylerini almanın da hiçbir alakası olmadığına göre isteyen istediği gibi takılsın.
  • rusalka  (18.11.19 15:24:30)
kadınım ve kadınlarda siyah siyah kol-bacak kılı görmek biraz midemi bulandırıyor. algılarımızı nasıl bozmuşlarsa artık...

öte yandan aşırı kıllı erkek kolu-bacağı da midemi bulandırıyor.
  • kayıtsız  (18.11.19 15:27:47)
"Yapmalı, etmeli" gibi bir zorunluluk veya kural olduğunu düşünmüyorum ama ben alıyorum, bana böyle daha hoş geliyor. Keza erkek arkadaşım da parmaklarının her boğumuna kadar kılı olan biri olsaydı o da alsın isterdim. Gözünüze hoş gelmiyorsa, içinize sinmiyorsa alın diye düşünüyorum. Ama "kadın dediğin kolundaki kılı alacak aga" falan diyen biri olsa karşımda "tövbe allahım, cahile bak" derim içinden.

  • sopiro  (18.11.19 15:37:13)
Killari alinammis kadin kolunu hayal bile etmek istemiyorum oyle soyleyeyim. Kadinin butun cekiciligi biter gozumde, huzursuz olurum kol killarini gordukce. Aman allahim..
Libido killer +1
Erkegim.
  • stavro  (18.11.19 15:41:49 ~ 15:42:56)
Eşim almıyor, çok belli de olmuyor zaten o yüzden abartı olmadıkça rahatsız olmam, olmuyorum.

  • chicha  (18.11.19 15:42:46)
Alin ciddi soyluyorum alin.Cok kotu gozukuyor.

  • E.R.W.  (18.11.19 15:57:27)
Alinmasi taraftayim

  • all girls dream  (18.11.19 16:04:16)
Kadınlar için, alınıp alınmaması konusunda söz hakkının biz erkeklere düşmemesi gerektiğini düşünüyorum..

  • hurt  (18.11.19 16:12:37)
ben alıyorum ama öyle bazı kadınlarınki gibi ayva tüyü gibi değil benimkiler. belli belirsiz görünse almazdım.

  • ninotevtidze  (18.11.19 16:34:33)
belki de almak istemiyordur, bize ne?

Bireylerin, sırf belli bir küme öyle buyurdu diye ferdi seçimlerini biçimlendirmesi yanlış ve komik.

Almak istemiyorsan almak zorunda değilsindir. Kıl senin, karar senin.
  • el conquerador  (18.11.19 18:10:49)
Şu tarz ise kötü görünüyor malesef :/

i.hizliresim.com
  • Northern Mariner  (19.11.19 01:04:20)
İsterse aldırır, istemezse aldırmaz.

  • rock n roll  (19.11.19 07:54:07)
Dikkat çekecek kadar belirginse kesinlikle alınmalı. Dikkatimi çekmiyorsa problem etmem açıkçası.
Tabii ki son söz hakkı yine kadının.

  • rakicandir  (20.11.19 08:52:30)
siyahsa göze batıyor, en azından oksijenle felan sarartsın, tüy gibi olsun

  • ravenudon  (20.11.19 09:57:21 ~ 09:57:40)
Kadınım, bu konuda hiçbir şey düşünmüyorum. Kişi nasıl rahat ediyorsa öyle yapmalı, kimseye laf düşmez.

  • fotrsapka  (20.11.19 10:03:46)
yani kötü duruyor bir erkek gözüyle(libido killer +1) ama vücut kiminse onun kararı.

  • wacot  (20.11.19 16:53:46)
siyah değilse boşver

  • sttc  (20.11.19 23:19:55)
"almali" degil ama ben kadin olsaydim alirdim buyuk ihtimalle.

  • hot potato  (20.11.19 23:23:01)