[]

stalklamayı abartmak

stalk olayına yeni girdim.
farkettim ki o kadar çok iz bırakıyoruz ki.
sevdiceğin 2006'da itibaren her şeyine erişebiliyorum.

flicktr
instagram
facebook

bunları geçtim, açtığı bloglarda, yazdığı saçma yazılara kadar her şey ortada.

sizin erişebildiğiniz en büyük detay ne?

 
Sizden ders almak istiyorum!


  • Başkalaşım  (18.11.19 01:42:54) 
Ben sadece isim (soyisim değil) ve yaptığı iş üzerinden sözlükten 3 kadını ifşa etmiştim kendimce. Öyle Linkedin, Facebook, Instagram vs. ile de değil. Duyduğunda çok şaşırmıştı bir tanesi, diğerleri ise bunu asla bilmedi.

Hatta bunlardan birisi doğal sarışın olduğunu iddia etmişti bana lakin resmini bulduğumda durumun pek de öyle olmadığını görmüş, ve ona acımıştım.
  • Avoiding The Puddle  (21.11.19 13:05:47 ~ 13:06:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.