[]

Avcılar’da hayvan hastanesi varmış, randevulu mu, numarası nedir?

Bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim. Bir yavru kedi var tanı koyamıyorlar 1 haftadır ilaç kullanıyoruz gözle görülür gelişme yok ve 300 lira ödedim. Kesin sonuç alacağım uygun fiyatlı işini iyi yapan vicdanlı veterinerler orada var mıdır? Beylikdüzünden nasıl gidilir?
 
Hocam avcılar veterinerlik fakültesi daha pahalı. Köpeğin bir deri döküntüsü yüzünden 6 sene önce 700 lira aldılar. 4007362 çeşit test + muayene ücreti + oansuman ücreti vb. İlgilenirseniz kendi veterinerimin numarasını vereyim beylikdüzünde.


  • Tears of Devil  (17.11.19 22:47:27) 
Amacı para olmayan sokak hayvanlarına indirim yapan ve tanı koyabilen biriyse lütfen söyleyin numarasını. Belki de biliyorumdur.


  • Cremisi  (17.11.19 22:59:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.