[]

sense8'i tırt bulanlar kulübü

bir üyesi benim.

aşırı tırto geldi bana. karakterlerin çoğu boş, hikayeye zerre katkıları yok. hikaye de boş. yeni hiçbir şey yok, şaşırtan hiçbir şey yok. bomboş bir dizi.

insanların "aaağbiii süper izzzle." gazlarıyla izlediğim bomboş çıkan bir dizi daha. biri de stranger things mesela.

eski diziler daha mı kaliteliydi, yoksa biz ferhunde hanımlar'dan heroes'a atlayınca bize çok kaliteli mi göründüler? ya da yeni diziler cidden kalitesiz. siz ne düşünüyorsunuz?

 
biri bahsetti tırt bulduğum için hiç izlemedim


  • golf  (17.11.19 13:16:12) 
izledim bu ne abi dizi hikaye tamamda bu beni sarmaz deyip devamını izlemedim.
tırt buldum +1

  • basond  (17.11.19 13:28:41) 
Film kültürünüz uymuyordur. Kafanıza göre eleştirmen bulup onun iyi dediklerini izleyin.


  • bahoho  (17.11.19 13:29:17) 
2 yıldır erteliyordum izlemedim, geçenlerde bitirdim, ilk sezon zaten karakter tanıtmaca, konuya ısındırmaca. İkinci sezon da "oo tuttu bu waçom hasılat iyi, çekelim güzelleşelim kardeş" tadında. dolayısıyla matrix'i film ötesi bir yere koyan ben, büyük bir beklentiyle izlediğim bu diziyi beğenmedim. büyük zaman kaybı oldu benim için.

edit: ve acayip duyar duyar bir dizi, lgbtq hassasiyeti falan filan, vıcık vıcık.
  • carisch  (17.11.19 13:48:41 ~ 13:50:38) 
o kadar haklısın ki.


  • anarsika  (17.11.19 13:48:58) 
tırt bulmadığınız hangi dizi var mesela?


  • plutongezegendegilmi  (17.11.19 15:54:43) 
bojack horseman var mesela son zamanlarda, hatta hayatım boyunca izlediğim en iyi dizilerden. rick and morty var. shameless var bayılarak izlediğim. çocukluğumu hatırlattığı içindir belki ama talihsiz serüvenler dizisi de çok iyiydi (o kitapların atmosferi müthiş yansıtılmıştı. oyunculuklar da çok iyiydi). altered carbon güzeldi. %3 var netflix'te o da gayet güzeldi. daha da vardır da aklıma bunlar geldi şimdilik.


  • avianthem  (17.11.19 16:21:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.