izledigim seyler beni cok etkiliyor

size de oluyo mu?

özellikle duygusal olan dizi filmlerde mahvoluyorum. erkegim ve esas roldeki iyi kalpli, dogru, cesur, delikanli karaktere kitleniyorum. direkt onun yerine koyuyorum kendimi. kabadayiyi izledim simdi icim kavruldu.
aslinda ben cok az film, dizi izlerim, ondan mi böyle oluyor acep?

Vallahi son zamanlarda aynı şekilde düşünüyordum da cesaret edip kelimeye dökememiştim. Bence en büyük sebebi duygusal boşluklar. Aile ilişkilerin iyi degilse aileyi anlatan dizi/filmler, arkadaşın yoksa arkadaşlıklar / yol hikayeleri, sevgilin yoksa, sevilmiyorsan romantik şeyler allak bullak edebiliyor insanı. Kısacası ameliyatlı yerine vuruyorlar ondan bence :(

  • sAINT  (17.11.19 01:27:43)
Once bi "yok lan ne alaka" dedim de evet bi boşluk var ondan demekki her zamankinden daha fena oldum. O zaman bu amaliyatli yeri ben ciddiye alayim mazaallah

  • klar  (17.11.19 04:26:02)
zayıf noktan ne ise onu bulup kendini oradan vuruyorsun. başka bir insan o filmde bambaşka bir detay fark edip ona takılacak mesela.

  • orpheus  (17.11.19 04:31:15 ~ 04:31:32)
suburra izlesene bi. bakalim kendini kimin yerine koyacaksin.

  • sinek kral  (17.11.19 05:47:39)
Dün akşam toy story 3 izlerken finalde hüngür hüngür ağladım.

  • elorelia  (17.11.19 09:35:00)