[]

eski yurtdışı çıkış harç pulunu kullanabiliyor muyuz?

zam gelmeden önce eski olanlardan (15 tl lik) elimizde var. Bunu kullanabiliyor muyuz çıkarken yoksa elimizde patladı mı?
 
ben çıkarken eski pulu alıp 15 liraya saymışlardı yani 35 lira daha verip yenisini aldım. birkaç ay oldu ama çıkalı, hala öyle midir bilmiyorum.


  • asisamus  (16.11.19 21:05:55) 
havalimanı değilde gemi limanından harç pulu aldım farklıydı 50 olunca tasarımı değişmiş sanırsam. Havalimanında hala aynısımı veriliyor bilmiyorum.


  • basond  (16.11.19 23:00:26) 
Tasarımı değişti. 50 liralık olanlar pul gibi değil zaten, pasaporta yapışmıyor. Daha büyük ve kalın bir kağıt, karton gibi. Kulağını yırtıp alıyor, kalanını sana veriyor.


  • Boğazlıkazak  (16.11.19 23:17:07) 
Asisamus un dediği gibi onu verip farkını ödüyorsun.


  • duptıs  (16.11.19 23:35:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.