[]

Kapanan kulak deliği nasıl açılır ?

Yeniden deldirmek istemiyorum .... Var mı başka yolu ?
 
delik açık olmasa bile bir şekilde varlığı hissediliyorsa, bir küpenin ucunu terramycn'e batırıp kulağın (bir zamanlar) delik olduğu yere bastırın yavaş yavaş.
bazen önde değil arkada hissedilir, oradan da deneyebilirsiniz.
ucunu azıcık da olsa sokabilirseniz küpeyi döndüre döndüre, çevire çevire açarsınız.
ama biraz zaman alabilir, hemen yapmaya çalışmayın, yara olmasın.
kapalı olma durumuna göre birkaç dakikadan, birkaç saate kadar açılır.

açılırsa da küpeyi bırakın iki gün orada kalsın, yine terramycn sürün.
  • blatta hiberna  (16.11.19 20:04:02) 
eczaneye gidin aynı yerden hemen deler.


  • JackDanielSparroww  (16.11.19 20:10:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.