[]

Megane benzinli (pişman eder mi?)

şimdi iki model birbiriyle ne alaka diyeceksiniz ama o kısmı çook önemsemeyin:

peugeot 2008 (2019 model) - 4 litre civarı yakıyor ve dizel.
megane hatchbag (2019 model) - benzinli bu renault'nun tce denen motoru var. ve 7 litre gösteriyor.

ikisini kullanan veya arabalardan anlayan bir arkadaş için; %90 şehir içinde sürülecek bu araçlar için megane almak pişmen eder mi?

megane full + full ve peugeot 2008 full + full paketleri 150bine alabiliyorum şuan.

not: sıfır araç almam lazım, vergisel mevzular. o yüzden 2. el önermezseniz çok sevinirim, 2. el olsa peugeot 3008 alırım.

 
performanstan ziyade yakıtı düşünüyorsanız tce motorlar lpg uyumludur. lpg taktırır rahat rahat gezersiniz.


  • trajikomix  (16.11.19 11:37:10) 
2008 varken megane almak saçma.

ama tce ve lpg konusu hakkında trajikomix +1.
  • avianthem  (16.11.19 13:49:07) 
2008 ici falan cok daha guzel hacim ve boyut olarak da megana yakindir. megani secmek icin sebep goremiyorum.


  • orpheus  (16.11.19 20:19:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.