[]

İspanyolca ya da Almanca dizi önerisi

Vis a Vis i izledim. İspanyolca kelimeleri sece sece izledim ve çok zevk aldım. Aklımda bir sürü kelime oluştu ve dili öğrenmeye çok heveslendim.

Almanca da iyi sayılırım.

İkisi için de alıp götürecek dizi tavsiyesi verebilirsiniz.

Dark a başladım çok sarmadı Almanca
La casa de papel de çok absürt yerlerde catur cutur sevisme vardı o da sarmadı.

Vis a Vis deki ilişkiler bir şekilde sardı bu arada rahatsız olmadan izlemeye devam ettim o da benim garipligim :)

 
Deutschland 83 ve devamı Deutschland 86 var.


  • amugochi  (16.11.19 11:14:27) 
Almanca öneri: Unsere Mütter, unsere Väter


  • candanag  (16.11.19 13:58:38) 
Alman yapımı diziler;

Bad Banks,
Babylon Berlin,
  • huzunbaz palyaco  (16.11.19 14:13:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.