[]

nothing else matters - metallica coverı

takriben 17 sene öncesi, bir grup coverlıyor şarkıyı, klise muziği gibi diyeceğim ama muhtemelen o zamanlar doom/gothic bir gruptan dinliyordum, katiyen bulamadım, audiogalaxy önerisi ile indirmiştim o zamanlar.
annem ne zaman arabada çalsa, o klise muziği gibi olanı yok mu diye soruyor, vallahi gözüm açık gideceğim bulamazsam. buldurun şu coverı sevgili old metalheadler..

winamp ile çalardım, ne nostalji yaşadım bi duyuruda yahu..

 
  • flo  (15.11.19 22:17:47) 
Apocalyptica coveri olabilir mi acaba?


  • beetlejuice  (16.11.19 01:04:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.