[]

bahar sömestri için açık öğretime başlamak mümkün mü?

Yani ocak şubat gibi kayıt olabileceğim 2. üniversite olarak okuyacağım (sınavsız alan yani) açık öğretim fakültesi var mıdır? yoksa 2020 eylülü beklemek zorunda mıyım?
 
yok normal üniversiteler gibi (lisanslar için konuşuyorum) işliyor süreç. senede bir kez kayıt.

www.anadolu.edu.tr

eğer amaç öğrenci olmak ise ocak-şubat'ta sınavsız tezsiz yüksek lisans öğrenci kabulü yapan üniversiteler var onlara bakabilirsiniz.
  • aziz dostum jack  (15.11.19 11:44:21) 
ben de öğrenci olmayı düşünüoyrdum akbil alabilmek için ama kaçtı sanırım fırsat


  • seyyar satıcı  (15.11.19 11:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.