[]

6 ay - 1 yıl arası suren hastalıklar nelerdir?

Diyelim soyle bir senaryomuz var:

Bir avrupa ulkesine ait oturma izni maksimum 1 sene uzak kalmama izin veriyor o ulkeden ve suresi dolali 2.5 ay olmus olsun. Kart sahibi o ulkeden 14 aydir uzak ve simdi vize ile o ulkeye gidiyor. Gitmisken suresi biten oturumunu yenileme basvurusu yapacak.

Oturma iznini yenileyen makama, hastaliktan ve tedavi surecinden dolayi ulkeden uzak kalindigini belirtecek (rapor vs ayarlayip). Ne tur bir hastalik olsun bu ki oldurmemis olsun ama soyle 1 seneye yakin da seyahat etme sansini kisitlamis olsun? ACL (on capraz bag) ameliyati vs uygun mudur? Baska neler olabilir?

 
Tiroit hastalıkları olabilir, hormonal olarak insanı mahveder hem tedavi süreci de çok uzun. (1-2 sene sürüyor)


  • sytemofadownmanyagi  (14.11.19 22:34:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.