[]

Amsterdam’a gitmek ve black friday

En ucuz nasıl gidilip dönülür?
Mesela amsterdam’a git brüksel’den dön, brükseli de görmüş olursun
Veya
amsterdam yerine önce şuraya git, oraya daha ucuz uçuşlar var, oradan amsterdam’a geç gibi önerileriniz var mı?

Ayrıca black friday’de uçak biletleri düşüyor mu? Hatrı sayılır şekilde.

Teşekkürler

 
rotterdam 'a git oradan amsterdam'a geç


  • neo  (14.11.19 23:25:23) 
google flights'tan cesitli tarihlerde bak, pegasus falan ucuz bilet bulabilirsin birkac ay onceden. black friday icin "hatiri sayilir" bir indirim zor zira zaten gayet ucuz istanbuldan amsterdama ucmak.


  • hot potato  (15.11.19 00:16:25) 
rotterdam'dan amsterdama +1

1.5 saat ve 5€ karşılığında gidilebiliyor amsterdama oradan.
  • ayin yazari  (15.11.19 09:25:34) 
istanbuldan malasef yok. tek tuk rotterdam ucuslarina denk geldim pegasusus. o da astari yuzunden pahaliya geliyo (rotterdam-amsterdam tren biletleri / valiz parasi filan). en azindan benin baktigim zamanlarda hep oyleydi.

ns.nl > > > hollanda icin tren
nsinternational > > holllanda uluslararasi tren.


bruksel'den amsterdama gidip gelmen en iyi ihtimalle +60 euro olur diyorum, o de trenlerin baslangic fiyatini bulabilirsen (Intercity direct Brussel).
Flexbus var. cok ucuz. ama hic binmedim. ona da bi bak.


aegean airlines'a bak bi de.
  • lamartin  (15.11.19 13:20:08) 
Atlasjet'in vodafone kampanyası var. son tutardan %20 indirim yapıyor. sitesinden tarihlere bir bak istersen.


  • kafa koparan manyak  (15.11.19 13:44:55) 
@lamartin
rotterdamdan amsterdama trenle gitmek saçma biraz. Aşırı pahalı oluyor süreyi de çok kısaltmıyor. 20€ civarı 40dkda gidiyor tren.

otobüs 1 saatten biraz uzun sürüyor 5€.
  • ayin yazari  (15.11.19 15:48:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.